01 Ağu 2016

DOLPHIN LIFT DLD30

Forklift kullanımında en yaygın olan 3 ton kapasite ile DLD30 modelimiz, Japon menşei MITSUBISHI S4S-Z363CSFL Euro III motor ile yüksek kalite  de üretilmiştir. DLD30 modeli ; geniş görüş alanına sahip olup 2 kademeli 3300 mm ve 3 kademeli 4700 mm asansör seçenekleri, havalı veya dolgu lastik seçenekleri, standart 1200 mm çatal uzunluğu veya daha farklı çatal seçenekleri ile her türlü istifleme ihtiyacına hitap etmektedir. Ayrıca kullanım standartlarını arttırmak adına Mekanik Joystick kontrolü, Integral Side Shifter , LED aydınlatma, konforlu koltuk ve şapkalı tip dikey egzoz çıkışı borusu tercih edilmiştir.

Motor

Japon menşeili motorumuz, Mitsubishi’nin uzun yılların tecrübesi sonucunda forkliftler için özel olarak tasarladığı S4S modelidir. Motorumuz Euro 3 egzoz gaz emisyonuna sahip, uzun ömürlü ,düşük çalışma ses seviyesi, düşük yakıt tüketimi özelliklerine sahiptir. Piyasada yedek parça bulunabilirliği ile satış sonrası hizmetlerde düşük maliyet ve kolaylık sağlar.

Asansör

Forkliftlerimizin asansör sisteminde I putrel kullanılmış ve iç içe geçmiş tasarımı ile geniş görüş alanına sahiptir. Yük dayama korkuluğu İntegral side sihifter ataşmanı standart olarak bulunmaktadır.

Egzoz

Şapkalı tip dikey ekzoz çıkış borusu kullanılarak, çevre faktörlerinden gelen zararlar en aza indirgenmiş ve  egzoz dumanın arka ağırlığın üzerinden yukarıya doğru gitmesi sağlanmıştır.

Koltuk

Forkliftlerimizde kulanılan koltuklar, operatör için özel olarak dizayn edilmiştir. Bel cevresini koruyan, terlemeyi önleyen yapısı, ayarlanabilir hareketleri  sayesinde uzun süre forklift kulanımında rahatlık sağlamaktadır. Ayrıca iş güvenliği sağlayan kuvvetli emniyet kemeri ile donatılmıştır.

Joystick

Forkliftimizde hidrolik kumandanın hareketleri tek kolda toplanmıştır. Levyeli kullanıma göre operatörün el konumunu değiştirmeden bütün hidrolik ekipmanları hareket ettirmesi Joystick sayesinde sağlanmıştır. Makinalarımızdaki Joystick sistemi manuel olup, kullanıcıların fazla arıza çıkartma olasılığı olduğunu düşündüğü elektronik sistem değildir.

Arka Dingil

Forkliftlerimizde kullanılan kendi üretimimiz arka dingiller tam hidrolik, geniş dönüş acısı sayesinde yüksek manevra kabiliyeti sağlamaktadır.

Motor Kolay Ulaşım ve Ses Yalıtımı

Forkliftlerimizde motor kaputu üç parçadan oluşmaktadır. Günlük kontrol ve bakım ihtiyacları için koltuk altındaki motor kaputu tek parça olarak kalkar. Teknik servisin daha rahat ulaşım sağlaması için sağ ve sol tarafta bulunan kapaklar çıkartıldığında mekanik aksamların hepsine ulaşım kolaylaştırılmıştır.

Sağ- Sol Kaydırma Ataçmanı (İntegral Side Shifter)

Operatörün yükü alma ve koymasında kolaylık sağlaması amaçı ile standart sağ-sol kaydırma ataçmanı forkliftlerimizde kullanılmaktadır. Yük kaldırma kaybını azaltmak amacı ile çatalların asıldığı ayna (carriage) üzerine ayrıca asılarak montaj edilmiş sağ-sol kaydırma ataşmanı (hook-on) yerine çatal aynası sağ-sola kaydırma yapacak şekilde (integral) ataçmanı kullanılmıştır.

Led Far ve Tek Parça Arka Stop

Operatöre en sağlıklı çalışma ortamı sağlamak için Led farlar ve arka tarfta tek parça güclü stop kullanılmıştır.

 

Garanti Süresi Kaç Yıl?

1 yıl veya 1500 saat(hangisi önce dolarsa)