12 Şub 2019

Yerli Üretim Forklift

Ülkemizde özellikle son dönemde ciddi ve etkili atılımlar yapmakta olan firma, Turkish Forklift Dolphin Lift firması yerli üretim ürünü ile bütün dikkatleri üzerine çekmektedir.
Ülkemiz dahilinde farklı birçok alana zamanında, Vinç satışı yapmakta olan firmamız son derece kaliteli ürünleri ile bütün dikkatleri üzerine çekmektedir. Yerli Forklift ülkemizde etkili ve sorunsuz bir şekilde üretilmektedir.
Özellikle son dönemde gerçekleştirilmekte olan çalışmalar neticesinde, alanında uzman mühendisler tarafından üretilmekte olan Türk Malı Forklift, ülkemizde ve Dünya genelinde son derece ciddi talep görmüştür,
Bu alanda farklı birçok ülke de kullanılmakta olan DLD30 ve DLD 35 modellerimiz alanlarında uzman bireylerce etkili bir şekilde çalıştırılmakta olup faaliyetlerini devam ettirmektedir.
Birçok farklı alanda son derece kaliteli gövde yapısı ile 3 ve 3,5 tonlara kadar kaldırabildikleri yükler sayesinde birbirinden farklı birçok firma tarafından etkili bir şekilde tercih edilmektedir.

Yerli Forklift

Dünya üzerinde farklı birçok alan ve bölgede kullanılan Yerli Forklift ürünümüz, Dolphin LİFT desteğiyle alanında uzman birçok birey, firma ve forklift operatörü tarafından tercih edilmektedir.
Tüm bunların yanı sıra alanında uzman onlarca kalifiye eleman Turkish Forklift DOLPHİN Lift ekibi olarak kaliteli bir şekilde çalışmaktadır. Bu alanda ürünlerimiz yerli üretim olarak üretilmektedir.
Ülkemizin farklı 5 bölgesinde imalat şubelerimiz bulunmakta ve bu alanlarda Yerli Üretim Forkliftler üretilmektedir.
Dünya genelinde son derece kaliteli bir şekilde çalışmakta olan ve yerli forklifti pazarlamakta olan bir firma olarak ülke genelinde tanınmakta ve bilinmekte olan bir firmayız.